Pozvánka na přednášku - data binding a cacheování (aktualizováno)

V úterý 27. června 2006 se od 18:00 v pražské centrále Microsoftu uskuteční další ze série přednášek o novinkách v ASP.NET 2.0. Tématem bude tentokráte přístup k datům z webových aplikací.

Podíváme se na data binding a ukážeme si jak vytvořit databázovou aplikaci aniž bychom napsali řádek kódu. Ukážeme si též jak ASP.NET podporují object data binding, tedy deklarativní vazbu na vlastní business objekty. Posledním hlavním tématem bude cacheování jako prostředek, jak snadno zvýšit výkon mnohých aplikací, a to včetně novinky v ASP.NET 2.0, závislosti cache na databázi.

Opět platí, že se pokusíme pořídit záznam z akce a publikovat ho zde.

Vstup na přednášku je zdarma, podmínkou je předchozí registrace (abychom věděli, kolik máme objednat pizzy :-) Registrovat se můžete na nově spuštěném webu akce.altairis.cz.

Titulek:
Text komentáře:
Vaše jméno:
Váš e-mail: (nebude zveřejněn)

WWW stránka:
Opište text z obrázku:

Bylo by moc fajn, kdyby se podařilo záznam z akce pořídit, protože do Prahy se určitě nedostanu a ten poslední záznam (adaptéry) mi přinesl zajímavé a potěšující informace.

Předem díky za ten záznam. Mám totiž v ten den již dovolenou .... :o)

odpovědětodpovědět Gravatar

Chyba v prehledu akci

Po zaregistrovani jsem si vsiml male chyby. I kdyz mam tuto akci registrovanou, v sekci "Moje akce" se nezobrazi.

Jste si jist, že chyba není na straně prohlížeče? Zkuste si dát obnovení stránky (Ctrl+F5). Na akdi zaregistrovaný jste.

odpovědětodpovědět Gravatar

RE: Chyba v prehledu akci

Po refreshi se opravdu akce zobrazila. Nnepredpokladal jsem, ze se stranka taha z cache, coz by se spravne asi dit nemelo.

odpovědětodpovědět Gravatar

Zaznam akce

Je mozne nekde stahnout zaznam a prezentace s teto akce?

  • Altairis
  • Nemesis
  • Microsoft MVP
  • IIS
  • ASP.NET