Nová verze ASPNET.CZ: In technology we trust

Co je potřeba k aktualizaci redakčního systému na ASPNET.CZ? Inu, řečeno s klasikem:

Oko z mloka, z žáby prst,
z čuby jazyk, z krysy srst,
zmijí dvojklan, ze slepýše
žahadlo a křídlo sýce...

Shakespeare to nicméně trochu pomíchal: z mloka byla potřeba tlapka, místo jazyka jsem použil čubu kompletní (i když pouze co morální podporu, nikoliv jako přísadu) a obecně místo třech čarodějnic stačila jedna, zato dostatečně vytrvalá.

Alraune se totiž rozhodla zahájit vydávání e-zinu jménem Neopagan. Vyžádala si pokročilou verzi Nemesis s redaktorskými přístupy a bůhví čím. Vytrvalým tlakem a nevtíravým připomenutím, že jako žábě se mi bude programovat fakt blbě, mne tedy přiměla k tomu, že jsem konečně dopsal a vyvořil dlouho slibovanou verzi Nemesis Publishing Professional.

No a když už ji jednou mám, dočkal se po roce upgradu i můj "domovský" web ASPNET.CZ. Tradiční oranžovou barvu jsem experimentálně doplnil modrou ve stylu nového Internet Exploreru. Na spadnutí je také nová sekce, ve které najdete video, webcasty a záznamy z přednášek.

In technology we trust

Heslem této verze ASPNET.CZ je in technology we trust - věříme v technologii. Věřím, že nespoutané s svobodné využití komunikačních technologií změnilo svět více, než cokoliv od vynálezu knihtisku. A doufám, že se z mých stránek naučíte, jak síly Internetu a webových aplikací využít ke svému prospěchu.

  • Altairis
  • Nemesis
  • Microsoft MVP
  • IIS
  • ASP.NET