Pozvánka na přednášku - pokročilá tvorba uživatelského rozhraní v ASP.NET 2.0 (aktualizováno)

Dne 8. června 2006 (čtvrtek) v 17:00 se v Brně uskuteční v rámci aktivit CsWUG moje přednáška o pokročilé tvorbě uživatelského rozhraní v ASP.NET 2.0. Můžete ji chápat jako volné pokračování akce uskutečněné 26. 04. v Praze.

Podíváme se na technologii site navigation controls a zároveň se podíváme na to, jak pomocí adaptérů změnit kód renderovaný ovládacími prvky ASP.NET tak, aby byl úhlednější a snáze stylovatelný pomocí CSS.

Ve druhé části vám pak Štěpán Bechyňský z Microsoftu živě představí žhavou novinku, produkt Microsoft Expression Web Designer, který slouží právě k tvorbě uživatelského rozhraní webových aplikací.

Budou-li bohové milostiví, bude k dispozici záznam z této akce na webu.

Update 6. června 2006, 16:11: v průběhu migrace webu WUG z něj tato akce na chvíli zmizela. Bude se normálně konat, informace o ní už na webu jsou. Bohužel se mi nepodařilo přijít na to, jak se na tu akci dá registrovat (mám děsivé tušení že WUG začal pro registrace používat tentýž pro mne nepochopitelný systém jako .NET Group), nicméně pokud přijdete neohlášeni, určitě vás nevyhodíme.

  • Altairis
  • Nemesis
  • Microsoft MVP
  • IIS
  • ASP.NET